מיתוג עסקי

עיצוב לוגו

הלוגו הינו סמל אשר מייצג את העסק. עיצוב לוגו הינו אחד מהשלבים הראשונים והחשובים בהקמה של כל עסק, המרכיב המרכזי בכל עבודת מיתוג והבסיס ממנו נגזרת כל שפת המותג. תפקידו לספר סיפור, להעביר את המסרים המתאימים לקהל היעד ולהשפיע על הדרך בה העסק נתפס על ידי הלקוחות. על הלוגו להיות ייחודי, תמציתי, קליט ומדוייק. עליו להיחרט בזיכרון האנשים, לבדל את העסק ממתחריו ולהיות מזוהה עם תדמית החברה. מהלוגו מפתחים בהמשך שפה ויזואלית שלמה אשר תלווה ותייצג את העסק בכל הכלים השיווקיים.

עיצוב לוגו

מיתוג

תהליך המיתוג אינו פשוט, נדרש להבין לעומק את הקונספט של העסק ומשם להתחיל ולפתח אותו בצורה הכי מעניינת מבחינת תוכן וויזואליות, במטרה להקנות לעסק שלך יתרון משמעותי ולאפשר לו לבלוט בין כל המתחרים בשוק. המטרה היא לבנות שפה גרפית אחידה וייחודית שתייצג אותך לאורך שנים. 

מיתוג מחדש

מיתוג מחדש הינו תהליך שמטרתו לבצע מיצוב מחדש בתפיסה של הצרכן אודות מוצר, שירות או רעיון קיים.

מיתוג מחדש לעסק נעשה מכמה סיבות, התלויות בשינויים שעוברים על החברה עצמה ושינויים שקורים בתרבות ובשוק התחרותי. מיתוג מחדש לא מסתכם בשינוי קוסמטי, אלא מצריך חשיבה על כל השפה החזותית, האמצעים השיווקים, הגדרה מחדש של העסק ושל קהל היעד ועוד..

האתגר העיקרי הוא לשמור על קשר ועקביות עם המותג המקורי כך שהוא לא יאבד את זהותו.

מיתוג עסקי
מיתוג מחדש

עיצוב למדיה

עיצוב למדיה הוא תחום שממשיך להתפתח. לכל בית עסק יש אתר או דף פייסבוק שמייצג אותו וחשוב שהפרסומים במדיות השונות של בית העסק יהיו בעלי חזות מרשימה, קולעת ואחידה.
אנו משקיעות בעיצוב וקופירייטינג ככה שהלקוחות הפוטנציאלים שלכם יגיעו אלכם ולא למתחרים.
אנחנו פה לעצב לכם את מיטב הקאברים, פרופילים, פרסומים לפייסבוק, דפי נחיתה, באנרים, אתרים, ופרסומים למדיה לכל מטרה.

עיצוב למדיה

עיצוב לדפוס

אנו מוקפים במוצרים שונים ופוגשים את הגרפיקה בכל מקום. חשיבות העיצוב והגרפיקה שאתם בוחרים להציג דרכם את המוצר שלכם אינה מוטלת בספק. כאשר משהו מעוצב היטב, זה גורם לנו להסתקרן ואנו הופכים יותר קשובים אליו. אנו מקפידות שהעיצובים שאנו יוצרות יהיו רלוונטיים, מושכים ושיגרמו ללקוחות שלכם להתפעם מהמוצר.

עיצוב לדפוס